Reklama
 
Blog | hasmik@kroupovi.cz

Láska

Sedmiletý Filip, účes jak ze starých filmů, prý je zamilovaný do Jíťy, pusu ji ještě nedal a bojuje o ni s Hubertem. A Filipe, co to je vůbec být do někoho zamilovaný? To je když jste nervozní, když ji potkáte, to neznáte?  A já mám nejradši písničku Believer, to znamená věřící. Hubert to prý vzdal s Jíťou, prostě ji zbaběle přenechal Filipovi, ale kdykoliv ji potká, tak se zase do ní zamiluje a Jíťa slíbila věrnost Filipovi do šesté třídy. Filip to celý říkal úplně vážně, ale fakt…Filipe, tak ti přeju hodně štěstí s Jíťou…děkuju.

A stejně nemáš nikoho, aby… Jak to sakra víš? Myslíš si snad, že se neobejdu bez tebe? Bez tvých služeb, bez tvého souhlasu, bez tvého těla i srdce, bez tvé milostivé milosti?
A stejně zůstanete na všechno sami, úplně sami, žádný guru, žádný průvodce, žádný přítel. Je to děsivý a úlevný zároveň.
Dali jsme si polštářovou bitvu, těším se, až zase usneme v jedný posteli,až se zase budeme pusinkovat, až si ukrojíme meloun, až zase pojedeme autobusem, až ho zase obejmu a pevně stisknu. Až mu zase ostříhám nehty, na rukách i nohou. Až bude chtít abych byla nahá a on na mě nahý ležel, aby mi říkal, že mám nejhezčí a nejhebčí prsa na světě. A celý to bude nebesky nevinný a něžný.
Jsme stejní, vidět se někdy musíme, abychom zjistili, že jsme pořád stejní, s pocitem, že se ten druhý bez toho prvního neobejde a obráceně. Jenže všechno je jinak, úplně. A stejní vůbec nejsme,leda jen tak sami pro sebe a možná pro někoho jiného. Nejde milovat jen jednoho z vás, musím oba, i když nemám vás oba, ale zvykám si. Jste jak dvě poloviny jednoho srdce.
Všechno se objeví, v pravý čas, nejvíc, když to nejmíň čekáte. Chce to trpělivost, pokoru, vděčnost,…všechno jednou přijde…odejde…přijde…odejde…
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama