Reklama
 
Blog | hasmik@kroupovi.cz

Úroveň krášlení nula

Připomenutí – ve společných prostorách domu je kouření zakázáno. Vajgly si prosím típněte o jazyk a polkněte ještě před otevřením vchodových dveří/vstupem do výtahu, lahodná vůně partyzánek vinoucí se po chodbách domu se nemusí zamlouvat všem, nehledě na to, že pohazování nedopalků po chodbách není zrovna příznakem kultury našich zeměpisných šířek v 21.století. Prostě se kurva chovejme jako Lidi!

Někteří mají zapotřebí vyvolat situaci, abyste se jim nejdřív omluvili (za to, že nebyli srozumitelní), pak jim poděkovali za laskavost (za to, že jste je pochopili). Přidá to na jejich důležitosti a důvěryhodnosti.

Nedává to smysl. Někdy. Ani tenhle článek. Nadpis nesouvisí s obsahem, ani obsah s nadpisem. Máte poslední dobou zhoršené smysly? Jako všechny? Ne…jenom nechuť. Nechuť používat smysly.

Nudím se. Nudím se. Strašně se nudím. Bože, tak se nuď, pořádně, do toho!!!…už se nenudím.

Nadpis a článek. Jsou to jenom střípky, střípky za poslední dny, za poslední týden, za poslední život.

Opět se sejdeme, všechny tři, možná všechny čtyři. Aspoň na chvíli. Už teď vím, že nestihneme všechno a všechny. Vůbec to nevadí, můžeme celou hodinu mlčet a dívat se vzájemně do očí, usmívat se, plakat, křičet, objímat se, políbit a stejně budeme vědět.

Lokální hubnutí, co určitě nejíst pokud chcete zhubnout. Dávám přednost takzvané sociální dietě. Jím, když mám hlad a co dům dá. Je to zdravé po psychické i fyzické stránce. Nemusím řešit nákupy, nemusím tahat nákupy, nemusím přemýšlet co uvařím, nemusím pobývat v kuchyni půl dne, můžu jíst kdy chci, i ve dvě ráno, můžu jíst co chci, protože jinou možnost, než jíst ve dvě ráno krajíc chleba s máslem nemám. A takhle hubnu lokálně, tak nějak všude.

Přihlásila jsem se po půl roce zpět na Facebook a udělalo se mi nevolno, začal se mi stahovat žaludek, cítila jsem úzkost na hrudi. Rychle jsem se zase deaktivovala. Na Facebooku je minulost, Facebook je sam o sobě minulostí.

Všechno to je předčasné a velmi necitlivé, v tomhle jsem tě poznala – všechno hned teď a za jakoukoliv cenu. I za cenu toho, že ti ublížím.

Nejhorší je být nepotřebný. Ať už je to nepotřeba v jakékoliv potřebě. Nikdy jsem tě neznala. Úroveň krášlení deset, pak už to klesá..k nule. Ať chceš nebo ne.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama