Reklama
 
Blog | hasmik@kroupovi.cz

V čase

Hlavně se nezdržovat, zouváním, obouváním, škrábáním, solením, cukřením. Adam by řekl sůlením, stejně tak že jsou nůžky na stůle a sedím na kůni, a bydlíme v důmě. Nemám ponětí o čase, o dnech, o ročním období, prostě jsem, jsme, byla jsem, byli jsme. Přeju si, abyste si hodně četly, milovaly přírodu.Ale já neumím číst. No jo vlastně.A pořád hudrujete, pořád si na něco stěžujete, pořád se vám něco nelíbí. Všechno je v pořádku, všechno je v naprostém pořádku. Naučíme se spolu rozlišovat, co je a co není důležitý.

Jsi hrozně cítit, nevím čím, asi potem, takový nakyslý tvaroh, je to nesnesitelný, mohla bys s tím něco udělat? Áále, vymýšlíš si, nech toho. Mažeš si podpaží něčím? Mám ti něco koupit? Nějaký deodorant, kuličku? Ty toho nenecháš? Běž k doktorovi, běž se léčit, tohle není normální, nesmrdím ničím, tak a teď se zamknu, a bude to dobrý. Už mlčím.

Je brzo, není brzo? Kdy je nejvhodnější čas, kdy se to vůbec nehodí? Celý den řeším takový blbosti a pak jsem tady a všechno je dobrý, prostě dobrý. A to dobrý úplně stačí.

Kočka ji olizuje pusu, měla Míšu, tvarohovou s malinovou krustou. Ten dům je nádherný, poznamenaný časem, barevně, prostorově a tvarově v souladu. Učí se jít po schodech dolů, jako normální člověk, vypadá trochu jako malý obr, nožičky mu sotva stačí. Nechala jsem mobil doma, úplně, na pár hodin a vůbec nic se nestalo. Naštěstí, bohužel?

A zavolal, už jsem to vzdávala, říkala jsem si, zase…zase zklamal, jako vždycky, ale dávám šanci, ne druhou, ne třetí, prostě šanci jako volbu. Hlavně neubližovat, pomáhat a brát to všechno jak to přichází a odchází.

A dávná vůně karafiátů, pivoněk a frezií…

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama